چاپ

سیاست حریم خصوصی سایت موسسه فرهنگی مطالعات و تحقیقات بین‌المللی ابرار معاصر تهران

سایت موسسه فرهنگی مطالعات و تحقیقات بین‌المللی ابرار معاصر تهران با استفاده از اطلاعات گردآوری شده  به ارائه خدمات مورد نیاز جهت مطالعه و تحقیق و بهبود محتوای سایت می‌پردازد. این سایت می‌تواند از اطلاعات کابران، خوانندگان و اعضای سایت برای مطلع ساختن آنها از سایر خدمات خود استفاده کند. علاوه بر این، سایت مؤسسه تهران تلاش می‌کند تا تحولات و رویدادهای مهم و تخصصی را به اطلاع علاقمندان خود برساند.

اطلاعات شخصی اعضا و کاربران سایت به مثابه اطلاعات سایت، دارای مالکیت منحصر به فرد بوده و بر همین منوال با آن برخورد می‌شود و سایت مؤسسه تهران اقدامات شدید امنیتی را برای حفاظت از آنها به کار می‌بندد. هنگام انتقال و دریافت اطلاعات، سایت خود را ملزم به استفاده از فناوری‌های رمزنگاری استاندارد می‌داند. این سایت هرگز فهرست اعضا و خوانندگان خود و یا سایر اطلاعات گردآوری شده را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی‌دهد.

سیاست حقوق مالکیت معنوی سایت موسسه فرهنگی مطالعات و تحقیقات بین‌المللی ابرار معاصر تهران

محتوای این وب سایت برای مقاصد فرهنگی و آموزشی اعضا، کاربران و خوانندگان آن است. سایت موسسه فرهنگی مطالعات و تحقیقات بین‌المللی ابرار معاصر تهران برای تهیه گزارش‌ها، تحلیل‌ها و مقالات خود از فرآیندهای مطالعاتی و پژوهشی و ابزار نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بهره می‌گیرد. این سایت همچنین از استفاده، نقل‌قول و یا فاش ساختن اطلاعات حصوصی و محرمانه در هر سطحی که ممکن است به امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران آسیب برساند، پرهیز می‌کند.

این سایت پایبند قوانین اخلاقی و حقوقی بوده و به هیچ وجه از محتوای مطالب غیر مجاز استفاده نمی‌کند. مطالبی که دارای کپی‌رایت (حق مالکیت معنوی) هستند، با کسب اجازه از منبع اصلی و مقررات آن مورد استفاده قرار می‌گیرد و قسمت‌های نقل‌قول شده از منابع دیگر با علائم نوشتاری کاملا مشخص می‌گردد.

مطالب سایت مؤسسه ابرار معاصر تهران می‌تواند با رعایت حق مالکیت معنوی این سایت و ذکر نام موسسه و مشخصات دقیق نشر در سایر مطالب و سایت‌های علمی و پژوهشی مورد استفاده قرار گیرد.